נדלן למכירה – הכל או כלום

נדלן למכירה זהו אחד מהנושאים המבוקשים ביותר בקרב אזרחים רבים במדינת ישראל.

כידוע במהלך העשור האחרון, עסקאות הנדלן שגשגו ופרחו והניבו רווחים של מאות אחוזים מהמחיר המקורי שנקנו מלכתחילה על ידי בעלי הנכסים.

לכן, אזרחים רבים פעלו על מנת למצוא נדלן למכירה ונכסים נוספים להשקעה.

לכן, בקלות אפשר למצוא היום אזרחים שיש להם כמה נכסים ולא רק נכס אחד בבעלותם.

היתרון המהותי הוא שככל שהזמן עובר, ערך הנדלן אשר רכשתם לפני שנים רבות, רק הולך וגדל ולכן אזרחים רבים מעוניינים להגיע למצב של נדלן למכירה במחיר הגבוה ביותר שיתאפשר.

 כמובן שישנם מספר פרמטרים אשר משפיעים על גובה הנדלן למכירה. פרמטר ראשון הוא מיקום הנכס. ככל שהנכס יהיה במיקום מרכזי יותר, כך הביקוש על הנכס יהיה גבוה יותר.

למשל בתל אביב, על כל דירה ישנם לפחות בין עשרים לשלושים קונים פוטנציאלים אם לא יותר.

שכן תל אביב ממוקמת בלב ליבה של מדינת ישראל ובמיקום מרכזי עם גישה להמון מקומות עבודה ודרכי תחבורה ציבורים מהם אפשר להגיע לכל מקום בארץ.

 כמו כן, פרמטר נוסף אשר משפיע על גובה הנדלן למכירה הוא גובה המיסוי, עלויות הארנונה והוצאות קבועות שוטפות על הדירה מידי חודש מלבד שכר הדירה.

ישנם אנשים אשר מסתכלים על הוצאות הדירה החודשיות בצורה כוללת, ואם הארנונה גבוהה מידי ולא יוכלו לעמוד בה, אז הם יעדיפו שלא לקחת את הסיכון הכלכלי ולא ירכשו את הדירה.

כמו כן, פרמטר זמינות החניה בקרבת הדירה הוא גם פרמטר מרכזי אשר נלקח בחשבון.

אנשים אשר חוזרים מיום ארוך ומתיש בעבודה, ירצו למצוא בקלות וללא כל מאמץ מקום חניה בקרבה לדירתם.

עסקאות נדלן- ריף נדלן המקצועית והמוצלחת לשירותכם

חברת ריף נדלן מתמחה בתחום עסקאות הנדלן למעלה מעשור שנים, ויועציה המקצועיים בעלי ניסיון רב שנים עשיר ומקצועי בתחום עסקאות הנדלן ככל האפשר.

יועציה של חברת ריף נדלן עורכים סקרי שוק לעיתים קרובות במטרה להתעדכן במחירי השוק להשיג עבור קהל הלקוחות שלהם את המחירים האטרקטיביים והמשתלמים ביותר.

צרו קשר עוד היום עם חברת ריף נדלן לשם קבלת פרטים נוספים.

נכסים להשקעה בארץ

בדקו עוד על נכסים להשקעה בישראל.

נדל"ן להשקעה

מחפשים השקעה בארץ או בחו”ל?

חייגו עכשיו 8477* או השאירו פרטים: