יחידות בשדה דב - קרקע בשדה דב לרכישה

רכישה באיזור שדה דב היא אחד מהאופציות החדשות לרכישת מקומות דיור חדשים בתל אביב.

לאור העובדה כי ביולי 2019 נסגר שדה התעופה בשדה דב, משקיעים חדשים החלו להתעניין בפרויקטים חדשים של אלפי מקומות דיור אשר יוקמו במתחם זה. קיימים מספר אופציות להשקעה בשטח שדה דב.

האופציה הראשונה היא לקנות חלק מהקרקע בשדה דב ולאחר מכן למכור במחיר יותר גבוה את הקרקע למשקיעים אחרים.

אופציה שניה היא לרכוש את שירותיו של קבלן בנייה כאשר חלק מהקרקע שייכת אליכם.

אופציה שלישית היא לקנות מס' יחידות דיור מתוכננות להשקעה ולאחר מכן או להשכיר אותם לדיירים אחרים או למכור למשקיעים אחרים אשר מעוניינים ביחידות דיור אלו.

השקעה בשדה דב

יתרון מהותי ברכישת קרקעות באזור שדה דב שהמחיר עליהם יותר זול מאשר לקנות דירה מוכנה בתל אביב.

כך, גם משקיעים עם הון עצמי לא גבוה במיוחד יכולים להרשות לעצמם להשקיע ולקנות קרקעות באזור בתל אביב שהיא העיר המבוקשת ביותר במדינת ישראל.

כמו כן, השקעה בעיר תל אביב היא השקעה מצוינת מבחינת מיקום. תל אביב ממוקמת בלב ליבה ומרכזה של מדינת ישראל.

ולכן מרבית האנשים העובדים במדינת ישראל ישאפו לגור בעיר שהיא מרכזית ונגישה מבחינת דרכי תחבורה ציבורית ובקרבה למקומות תעסוקה רבים.

בתל אביב יש מגוון רחב של מקומות תעסוקה ודרכי תחבורה ציבורית ואלו אחד מהפרמטרים והשיקולים המרכזיים אשר אנשים מתחשבים בהם לפני קניית דירה.

כמו כן, תל אביב שוכנת לצד חופה של מדינת ישראל והרבה אנשים אוהבים לגור ליד חוף הים. בין אם מדובר בתיירים או באנשים אשר אוהבים לגור קרוב לים.  כמו כן בתל אביב תוכלו למצוא מגוון רחב של מסעדות ומקומות בילוי רבים.

*הקרקע אינה זמינה לבניה מיידית.

הצעות שוות של קרקע בשדה דב – רק אצל חברת ריף נדלן

חברת ריף נדלן להשקעות עוסקת בתחום השקעות נדלן בעולם בכלל והשקעות נדלן בישראל בפרט למעלה מעשור שנים. יועציה של חברת ריף נדלן שמו להם לדגש להעניק שירות איכותי ומקצועי ללא פשרות.

יועציה של חברת ריף נדלן יעשו הכל על מנת למצו את העסקה המוצלחת והמשתלמת ביותר עבור קהל לקוחותיהם בהתאם לרצונות ולצרכים של הלקוחות. צרו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים.

נדל"ן להשקעה

מחפשים השקעה בארץ או בחו”ל?

חייגו עכשיו 8477* או השאירו פרטים: