זמן נדל"ן – עכשיו הזמן להשקעה איכותית בראייה קדימה

04.11.21

חושבים על עתיד המשפחה? מחפשים נדל"ן להשקעה בטוחה, עם השבחה יציבה לאורך זמן? הכירו את אחת ההשקעות המשתלמות ביותר בארץ: איכותית, ירוקה ובמיקום מנצח -עתודת הקרקע האחרונה בהחלט בגדרה יוצאת לדרך וכבר רושמת ביקוש שיא, במיוחד כשמדובר בהשקעה של הון עצמי כה נמוך:

זה לא סוד כי השקעות הנדל"ן נחשבות להשקעות בטוחות, אמינות ובעלות תשואה יציבה לאורך זמן.  כאשר מדובר בקרקעות שייעודן הוא בנייה ומגורים, על רקע סביבה פסטורלית הנמצאת בצמיחה מתמדת ובמיקום אטרקטיבי, אין ספק שזו תהיה השקעה משתלמת והזדמנות עסקית שאין דומה לה.

ריף נדל"ן, החברה המובילה לשיווק והשקעות נדל"ן, מזמינה אתכם להכיר מקרוב את אחד הפרויקטים הייחודיים בעולמות הנדל"ן: עתודת הקרקע האחרונה שמיועדת לבניה ומגורים בגדרה. מה הופך את ההשקעה הזו לכדאית במיוחד? אילו יתרונות נוספים גלומים במיקום? כל הפרטים על תוכנית החיסכון הטובה ביותר בטאבו, מחכים לכם כאן >> לחצו כאן

השקעות נדל"ן – אפיק אטרקטיבי במציאות כלכלית משתנה תדיר

נראה כי מאז ומתמיד, היכולת לאחוז במקרקעין ובנכס, נחשבה ככזו המהווה בסיס פיננסי איתן וכמספקת יציבות ובטחון כלכלי, גם על רקע שינויים פוליטיים, כלכליים או תנאי חוסר וודאות במשק. שלא כמו השקעה בשוק ההון או בבורסה, המאופיינת בתנודתיות ובארעיות,

השקעות נדלניות מביאות עמן, באופן טבעי, תחושת ביטחון ו-ודאות המתקיימות ברכישת נכס פיזי, לצד יציבות, רווחיות ושליטה על ההשקעה.

בשנים האחרונות, ניכרת מגמה ברורה של עלייה במחירי הנדל"ן לצד קצב גידול מהיר באוכלוסייה – כשכל אלו, בשילוב מיעוט קרקעות המיועדות לבנייה ומגורים, יוצרים ביקוש הולך ועולה משנה לשנה ומספקים חלון הזדמנויות אטרקטיבי במיוחד למשקיעים.

השקעות נדל"ן בכלל והשקעה בקרקעות בפרט, מהוות אפיק אטרקטיבי בעבור רבים כדוגמת משפחות המבקשות להבטיח את עתידן וכן בעבור משקיעים המחפשים ערוץ השקעה יציב ורווחי, המגוון את תיק ההשקעות. בכל האמור בהשקעה בקרקעות, איכות וכדאיות ההשקעה אף עולה כאשר מדובר בקרקעות הנמצאות באזורים עירוניים מתפתחים כדוגמת גדרה. ככאלה, ההשקעות המדוברות הן בעלות פוטנציאל גדול יותר להפשרה ולאחוזי תשואה משמעותיים.

גדרה – הצצה לעבר עיר בתנופה

פרויקט עתודת הקרקע בגדרה מציע הזדמנות ייחודית וחד פעמית, כמעט אחרונה מסוגה, להשקעה בקרקע חקלאית המיועדת למגורים באחת הערים הקסומות בישראל.

גדרה, המשלבת תמהיל מדויק של אורבניות ומיקום אטרקטיבי לצד אווירה כפרית ומרחבים ירוקים, ממגנטת אליה עוד ועוד תושבים חדשים, הרואים בה ולא בכדי, יתרונות לרוב: החל ממרכזיות ונגישות, דרך סביבת מגורים ירוקה ואיכותית ועד להיותה מוקד לצמיחה, משפחתיות ואיכות חיים.

בהיותה מושבה ייחודית ואטרקטיבית במיוחד, ממשיכה גדרה למשוך אליה זוגות ומשפחות ממעמד סוציו-אקונומי בינוני ומעלה, ורושמת לזכותה אחוזי צמיחה מן הגדולים בארץ. עם ביקוש הולך וגדל, כמות הקרקעות הולכת ומתמעטת במקביל לתאוצת בניה ופיתוח בהיקפים יוצאי דופן, ההופכים את עתודת הקרקע בפרויקט ללא ספק לאחת ההשקעות הכדאיות והטובות מסוגן בארץ.

קרקע פרטית בגדרה

השקעה אטרקטיבית במיקום מנצח – הכירו את תכנית החיסכון הטובה ביותר בטאבו

כהורים, כבעלי משפחות וכמשקיעים, חשוב לנו להבטיח את עתידנו בראייה קדימה ולבחור באפיקי השקעה אמינים, בטוחים ובעלי תשואה יציבה לאורך זמן. בשנים האחרונות שוק הנדל"ן בכלל ושוק הקרקעות בפרט, מהווים אפיק השקעות יציב ואיתן, הטומן בחובו פוטנציאל רווח רחב היקף.

אנו מזמינים אתכם להכיר מקרוב פרוייקט ייחודי ואטרקטיבי המשווק בבלעדיות על ידי ריף נדל"ן. עתודת הקרקע האחרונה בגדרה, אותה קרקע שהייתה הכרם של יהודה צלליכין, מראשוני הביל"ויים וממייסדי העיר ראשון לציון.

מדובר בקרקע צהובה פרטית איכותית, ייעוד עתידי למגורים באזור בגדרה הפסטורלית והירוקה, במרחק של כחצי שעה מתל אביב ובנגישות מקסימלית לצירים מרכזיים. וכל זה, בהון עצמי של 159,000 ש"ח בלבד!

חשבו על זה: ההשקעה בקרקע פרטית במיקום כה איכותי היא הזדמנות חד פעמית ואטרקטיבית, שמהווה השקעה בטוחה בנדל"ן לא רק עבורכם, אלא גם בעבור דור ההמשך.

מה עוד חשוב לדעת?

עתודת הקרקע בגדרה היא תכנית החיסכון הטובה ביותר בטאבו,

המציעה מיקום מנצח, סביבה איכותית וירוקה והשקעה שלא תחזור במחיר חסר תחרות:

100 מ"ר בעלות כדאית במיוחד של 159,000 ש"ח בלבד –

שיעניקו לכם בעלות בטאבו באחד האזורים הנחשקים והמתפתחים בארץ!

*העסקה מלווה ע"י משרד עו"ד מהמובילים בשוק – מוסרי ומורן חביב ושות' ובעלת תקן שמאי 22.

 

קליק אחד, ואתם בדרך להשקעה של פעם בחיים >> לחצו כאן

 

מתלבטים? יש לכם שאלות נוספות?

מומחי ההשקעות שלנו ישמחו לייעץ לכם ולהתאים עבורכם את ההשקעה התפורה לצרכים שלכם >> לחצו כאן

תוכן עניינים

רוצים לשמוע פרטים?

חייגו עכשיו 8477* או השאירו פרטים: