ריף נדל״ן

חברת ריף נדלן הינה חברה משפחתית בבעלות משפחת צלליכין מ12 הבילויים של ראשון לציון משפחה מבונות וותיקת היישוב,
עם השנים כאשר המשפחה מפשירה ומוכרת (לקבלנים בלבד ולא לצרכן סופי)אדמות לבניה בארץ נולד הצורך לשמר את שווי של הכסף ,עשור שהמשפחה נמצאת בהשקעות בארהב ב7 שנים אחרונות חברה לחברת נדלן אמריקאית חברת USAHOMES הינה חברת הרנטל מהגדולות בארה"ב אשר מציעה את העסקאות הכי אטרקטיביות בשוק קרוב ל 25 שנה .

ריף נדלן מתמחה במציאת ההשקעה המושלמת בשבילכם עם ניסיון של מעל לעשר שנים .
ריף נדל"ן נהנית מצמיחה והצלחה לאורך שנים הודות לצוות אינטגרלי, מנוסה ומקצועי בתחום הנדל"ן בארה"ב עם צוותים בישראל /פלורידה /מיאמי/לוס-אנג'לס הפועלים בסינרגיה מושלמת, למקסם ולמצות את הפוטנציאל של כל עסקה.

עוד על פרויקטים חדשים נדל"ן ניתן לקרוא כאן.

תהליך רכישת נכס בחו״ל עם ריף נדל״ן

נפגשים
ליעוץ חינם

אנחנו מזמינים אתכם לבוא לפגישת ייעוץ ללא עלות, בפגישה נוכל להראות לכם את הנכסים הקיימים ולחשב אתכם מה תהיה התשואה שלכם, ואיך אתם יכולים לממש את ההשקעה שלכם באופן הטוב ביותר.

רעיונות
וקונספט

חברת ריף נדל"ן הינה מומחית להשקעות נדל"ן ארה"ב ופנמה והמובילה בישראל בתחום. משכך, אנו נוכל לתת לכם סקירה מקיפה על מהי ההשקעה הנכונה ביותר עבורכם, האם עדיף לכם השקעה בקרקעות, שטח מסחרי או נדל"ן למגורים ועוד.

בעלי מקצוע
רלוונטיים

לריף נדל"ן ניסיון של מעל ל-25 שנים בהשקעות נדל"ן בארה"ב ושת"פ עם חברת השקעות הנדל"ן הגדולה בארה"ב USAHOMES. אנו גם מכירים את כל בעלי המקצוע להשבחת העסקת שתרכוש. נוכל לקשר אותך במחירים מעולים כדי להעלות את מחיר הנכס שתרכוש.

מינוף ההשקעה
שלך

אנחנו יודעים בדיוק מתי הזמן הנכון ביותר למכור את הנכס ברווח. כשאתה רוכש נכס או קרקע עם ריף נדל"ן, אנחנו הופכים להיות השותפים להצלחה שלך. אתה חשוב לנו ועוד יותר חשוב לנו שאתה תרוויח!

מחפשים השקעה בארץ או בחו”ל?

חייגו עכשיו 8477* או השאירו פרטים: